Chrzest Wojtka – Fotograf na chrzest Plewiska

Tym razem miałem przyjemność być podczas tego ważnego dnia z Wojtkiem, jego rodzicami i rodzeństwem. Poniżej kilka zdjęć z tego reportażu.

Chrzest Święty to z pewnością wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka. Ten dzień jest inny niż wszystkie, to przede wszystkim duchowe przeżycie całej rodziny, które pozostanie w pamięci rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych i zaproszonych gości.
Zdjęcia z uroczystości chrztu to fotoreportaż, którego kluczowym elementem są zdjęcia sakramentu chrztu, jego najważniejszych momentów, wyjątkowych emocji. Następnie, po samej uroczystości wspólne zdjęcie z rodzicami i chrzestnymi. Bardzo często praktykuje się także w tym typie fotoreportażu dokumentowanie przygotowań oraz spotkania po ceremonii i zdjęć z gośćmi.

Miejcie na uwadze fakt, że reportaż z chrztu, to wspaniały prezent na dla dziecka. Dlatego jeśli jesteście rodzicami Chrzestnymi, dziadkami, czy najbliższą rodziną i szukacie fotografa na chrzest z Plewisk, który uwieczni ten dzień na zdjęciach, to serdecznie zapraszam do kontaktu.

Fotograf na chrzest Plewiska