Fotografia produktowa Poznań

Dzięki odpowiedniemu przekazowi wizualnemu można zwiększyć atrakcyjność swojego sklepu internetowego oraz wzbogacić ofertę katalogową i reklamową. Jednak, aby zdjęcia produktów spełniały swoją rolę, muszą prezentować odpowiednią jakość i być atrakcyjne dla odbiorców. Fotografia produktowa wykonywana jest przy zastosowaniu profesjonalnego oświetlenia oraz stołu bezcieniowego. Każdy przedmiot można przedstawić w taki sposób, aby wyglądał on ekskluzywnie a jednocześnie naturalnie. Przeszłością już są miniatury produktów z kiepskiej jakości oświetleniem, na których z trudnością można było dostrzec kształty, o szczegółach nie wspominając.

W dzisiejszych czasach to zdjęcie sprzedaje produkt

jest ono pierwszym elementem Państwa oferty, na które zwraca uwagę klient

Wszystkie zdjęcia poddane są wstępnej obróbce (wyrównanie świateł i cieni, usunięcie zbędnych elementów, korekcja barwna). Możliwe jest także uzyskanie zdjęć z kompletną obróbką, ze szparowaniem (usunięciem tła) włącznie.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

Fotografia produktowa Poznań - Maszynka
Fotografia produktowa Poznań - Zegarek
Fotografia produktowa Poznań - Kapcie Attipas
Fotografia produktowa Poznań -
jhgh

Rozróżniamy dwa typy fotografii produktowej:

ZDJĘCIA PRODUKTÓW – PACKSHOTY

Wysokiej jakości zdjęcia packshot wykonywane na białych, gładkich tłach. Takie zdjęcia najczęściej wykorzystywane są do prezentacji oferty w sklepach internetowych, na aukcjach internetowych oraz w katalogach drukowanych. Produkt na takich zdjęciach musi wyglądać możliwie najbardziej realistycznie, tak aby klient mógł zapoznać się z towarem tak jakby oglądał go w rzeczywistości.

ZDJĘCIA REKLAMOWE PRODUKTÓW

Rodzaj fotografii produktowej z wykorzystaniem efektownego oświetlenia podkreślającego charakterystyczne cechy fotografowanych produktów. Takie zdjęcia nie muszą przedstawiać produktu w oczywisty sposób – ich celem jest przedstawienie produktu tak, by wyglądał ciekawie i atrakcyjnie. Często zdjęcia takie wykonywane są także w aranżowanych scenografiach.

Tego typu fotografia produktowa jest wykorzystywana w reklamach drukowanych, na okładkach katalogów oraz w innych materiałach reklamowych.

 

 

Fotografia produktowa Poznań